KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14823346
nr 1482 3346
signerad Bamberg, landskap med väderkvarn. Olja på pannå, 33x47 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:38:27
15/8 09:02:43
100 kr
15/8 11:19:56